Vnitřní rolety

Potřebujete kvalitně zastínit svůj interiér a žaluzie nejsou tou variantou, co byste si představovali? Vsaďte na vkusné, ale zároveň praktické vnitřní rolety. Vnitřní rolety jsou přesně takové ty klasické, látkové rolety, které možná pamatuje, nicméně v současné době máte na výběr z mnoha designových látek. Z rolet se tak stane mimo jiné i bytový doplněk s velmi praktickou funkcí, který je vhodný i pro alergiky.

Nechte si zastínit domov vkusnými látkovými roletami ISOTRA.
Klasické látkové rolety nabízíme v mnoha barevných a materiálových variacích. Prohlédněte si například rolety Sunlite, Rollite, Verra nebo Nemo.
Myslíme při tom i na alergiky a bezpečnost, proto jsou některé z rolet upraveny speciální nehořlavou povrchovou úpravou a obsahují skelné vlákno.
V naší nabídce najdete také speciální zatemňovací roletu Luna, jejíž látka zcela pohlcuje světlo a  zároveň působí útulně a minimalisticky.

V naší nabídce objevíte několik druhů vnitřních rolet jako jsou například Nemo, Sunlite nebo další.

Pokud toužíte po absolutním zatemnění, jasnou volbou jsou takzvané blackout rolety. 

Proč jsou rolety tak oblíbené?

  • kromě výrazné úspory energie získáte pro interiér či  exteriér svého bytu nebo domu moderní netradiční designový prvek
  • naše rolety obsahují skelné vlákno a jsou tak vhodné pro  alergiky
  • předokenní rolety zvýší ochranu vašeho domova, zlepší termoregulaci a výrazně sníží hladinu hluku zvenčí
  • postranní vodící lišty umožňují dokonalé zatemnění, a  to i u střešních oken
  • vnější rolety plně splynou s exteriérem, není třeba se bát jejich robustnosti a narušení jednotné architektury nemovitosti
  • je možné je ovládat ručně i dálkovým ovladačem
BIOKLIMATICKÁ PERGOLA

NOVINKA pro vaši zahradu – BIOKLIMATICKÁ PERGOLA