Venkovní předokenní žaluzie

Venkovní předokenní žaluzie spadají do exteriérového druhu stínící techniky, který se postará o perfektní zastínění vašeho interiéru. Počítat můžete s vysokým termoregulačním efektem a to jak v zimě, tak i v létě, což má vliv na úsporu energií. Kromě  toho slouží venkovní žaluzie jako ochrana oken proti nepříznivým vlivům počasí, jako může být vítr, kroupy a podobně. 

V naší nabídce máme k dispozici několik druhů venkovních žaluzií. K oblíbeným patří například žaluzie řady Zetta díky speciálnímu tvaru lamel pro maximální zastínění a termoregulační účinek, které se hodí pro zastínění nejen rodinných domů, ale i administrativních budov.Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie

Předokenní venkovní žaluzie vytváří optimální prostředí z pohledu světelných a tepelných podmínek. Šetří náklady na klimatizaci a vytváří příjemné klima interiéru. Venkovní žaluzie účinně chrání interiér vašeho bytu před horkem a nabízejí vám možnost regulovat množství slunečních paprsků, které dopadají do pokoje. Pokud lamely nastavíte správně, zabráníte vstupu slunce i horka, ale zároveň budete prostor větrat. Venkovní žaluzie také ochrání vaše soukromí a zvyšují bezpečnost domu. Skrz hliníkové lišty venkovních žaluzií se hned tak nikdo nedostane. Vedle stínící a bezpečnostní funkce dotváří venkovní žaluzie venkovní žaluzie vzhled vašeho domu. Dostupné jsou v mnoha barvách.